Beijing Boyun Information Technology Llc

  • Çin Beijing Boyun Information Technology Llc şirket Profili
  • Çin Beijing Boyun Information Technology Llc şirket Profili
  • Çin Beijing Boyun Information Technology Llc şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İthalatçı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar DELL EMC , NetApp
No. Çalışanları >100
Yıllık satış 600-650
Yıl kurulan 2014
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

Beijing Boyun 2014 yılında kurulmuştur.tanınmış BT ürünlerinin bir temsilcisidir, işletmelerin şirketin BT hizmetleri ve çözümlerini sağlamaya konsantre olmaları için web sitesi: www.boyunit.net DELL EMC, NETAPP, Lenovo, Inspur ürünlerinin acentelik yeterliliğini aldık.Şirket, teknik gösteri, ekipman seçimi, BT hizmeti, BT ürün sirkülasyonu, uygulama geliştirme ve ilgili teknik destek ve satış sonrası hizmet konularında zengin deneyime sahiptir.Şirketin olağanüstü çözümleri ile havacılık, eğitim, telekomünikasyon, tıp, devlet, üretim, finans ve diğer sektörlerdeki kullanıcılarÇin Beijing Boyun Information Technology Llc şirket Profili 0.

Geçmiş

Beijing Boyun, 2014 yılında kurulmuş olup, şirketlerin BT hizmetleri ve çözümlerini sağlamaya konsantre olmaları için tanınmış BT ürünlerinin bir acentesidir, web sitesi: www.boyunit.net DELL EMC, NETAPP acente yeterliliğini aldık, Lenovo, Inspur ürünleri.Şirket, teknik gösteri, ekipman seçimi, BT hizmeti, BT ürün sirkülasyonu, uygulama geliştirme ve ilgili teknik destek ve satış sonrası hizmet konularında zengin deneyime sahiptir.

 

2014, Şirket kuruldu., EMC ajanlığına başladı
2015, pazarların genişlemesi nedeniyle NETAPP'yi ekledi.
2016, uluslararası pazar pazarına giren ürünlerimizin yıllık satışları 3 milyonun üzerindedir.
2018, Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.
2021, Küresel COVID-19 salgını bağlamında, mükemmel ürün kalitemiz ve kaliteli hizmetimiz sayesinde satış hacmimiz sadece azalmakla kalmadı, aynı zamanda %300 arttı。


2023, Dünya çapındaki müşterilere daha kaliteli ürünler sunmak için satış ekibimizi tekrar genişleteceğiz.

Beijing Boyun'un 9 yıllık istikrarlı gelişimi içinde, küresel alıcıların desteği olmadan yapamayız.Gelecekte, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi iyi yapmak için daha fazla çaba göstereceğiz.Beijing Boyun sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyor!

 

Çin Beijing Boyun Information Technology Llc şirket Profili 0

Hizmet

Tüm ürünler
DELL EMC Birlik Depolama
DELL EMC VNX Depolama
DELL EMC Veri Alanı
DELL EMC Güç Deposu
DELL EMC Isilon
DELL EMC Vmax
EMC Simetri DMX
DELL EMC VPLEX'i
DELL EMC XtremIO
EMC Clariion CX
DELL EMC AVAMAR
NETAPP FAS

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık

12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunuyoruz.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.

Ücretsiz Test mevcuttur.

Tüm distribütör ve kullanıcılara gelişen çözüm tasarımı sunuyoruz.

 

Sıkı test Kalite Kontrol

Yepyeni makine orijinal teknik desteğe sahiptir.

Kullanılmış makineler üst düzey teknik test raporlarına sahiptir.

 

1-7 Gün Hızlı Teslimat

Toplu stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük makine ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve ilk seferde sizin için sipariş vereceğiz ve teslimat sürecini hızlandıracağız.

 

24 saat satış sonrası teknik destek.

Ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: zhumin@boyunit.net ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bizi arayabilirsiniz, şüphelerinizi ve sorunlarınızı çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve size satış öncesi, satış ve satış sonrası hizmetlerde düşünceli bir şekilde sunmak

 

Ekibimiz

 

Beijing Boyun, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getiriyor.QC Dep., Satış Sonrası Servis Dep., Üretim Dep. ve Satış Dep., işimizin genişlemesi olarak daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.

 

Eğitim tüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

 

Tüm yıl boyunca şirketimiz ekiplerimizde Noel Günü gibi farklı etkinlikler düzenleyecek, çalışmanın yanı sıra renkli hayatlarının tadını çıkarabilecekler.

 

Mesaj bırakın